Podoba Ci się forum kliknij ->

-=E-PASJA=-: Polak bohaterem we Włoszech – Piotr Branicki ! - -=E-PASJA=-

Skocz do zawartości

Śledź nas Śledź nas: epasja EPasja 83cichy

Ikona Wiadomości Globalne!

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES, NOWA POLITYKA PRYWATNOŚCI:
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie (e-pasja.com.pl), dostosowania go do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego (e-pasja.com.pl), bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.

Strona 1 z 1

Polak bohaterem we Włoszech – Piotr Branicki !

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   asica55 

• Super USER
  • Ikona
  • Grupa NewsMan
  • Postów 5827
  • Rejestracja 22-sierpień 09
  • Kraj:Poland pl
Reputacja: 411
Szacunek

Napisano 10 kwiecień 2013 - 16:24

Polak bohaterem we Włoszech – Piotr Branicki !

Mówi wam coś to imię i nazwisko ? Mi też nic nie mówiło. Pewnego dnia przeglądałem internet szukając dobrych filmików kibicowskich z niższych lig we Włoszech. Oglądając jeden za drugim (przez jakieś 3-4 godziny) natknąłem się na całkiem ciekawą produkcję o nazwie ” EL PIORT BRANICKI ” . Kliknąłem i nie wierzyłem własnym oczom. Kompilacja zagrań gościa grającego w IV-V lidze włoskiej zrobiona przez kibiców , którzy go wręcz uwielbiają.

Dołączona grafika

Zacząłem szukać więcej informacji na temat tego zawodnika. Okazało się, że całkiem nie dawno udzielił wywiadu jednemu Polskiemu portalowi. Co w nim można było wyczytać ? Piotr Branicki z Polski wyjechał jako 18 latek. Grał wtedy w GKP Targówek ( ten sam rocznik co Marcin Smoliński ). Jednak w naszym kraju się nie przebił i postanowił wyjechać do Włoch gdzie mieszkała i pracowała jego matka. Tam powoli zaczynając od klubów okręgowych zaczął przebijać się wyżej. Aktualnie Piotr ma już wyrobioną markę we Włoszech. W niższych ligach strzelił już ponad 80 bramek ! Jego zarobki opiewają w granicach !!!!! 5 tysięcy EURO miesięcznie….wyobraźcie sobie jaka kasa leży na boiskach w słonecznej Italii.

Dołączona grafika

Co charakteryzuje naszego rodaka ? Siła , dobra gra tyłem do bramki i wykończenie akcji obiema nogami plus całkiem niezła gra głową. Nie zdziwiłbym się gdyby ten aktualnie 30letni facet wrócił do naszego kraju do jakiegoś Bełchatowa i strzeliłby kilka bramek w sezonie. Niestety jak wiadomo NIE OPŁACA MU SIĘ TO. ;) Porównując jakie płace są we Włoszech a jakie w Polsce…

Co jeszcze rzuca się w oczy ? Piotr Branicki jest takim boiskowym TIFOSI. Coś jak Marcin Wasilewski w Anderlechcie. Po każdej zdobytej bramce zawsze biegnie do tych najwierniejszych kibiców , wskakuje na płot i razem z nimi cieszy się ze zdobywanych bramek. Wydaje nam się, że właśnie za ten drugi element włosi tak go pokochali. Bardzo mało jest piłkarzy, którzy w ten sposób okazują swoją radość. Dla kibiców jest to coś niesamowitego. Co widać zresztą na filmikach, które wam wrzucam poniżej. ;) Branicki grał w takich zespołach jak SORA , APRILIA , FONDI.. ;)

autor: Hydropiła
źródło: poprostufutbol.pl

http://poprostufutbol.pl/2013/04/04/polak-bohaterem-we-wloszech-piotr-branicki/

1

Strona 1 z 1

Szybka odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

• Aktualny czas: gru 15 2017 11:04
statystyka PageRank Prediction (free!)

Katalog stron Cares Katalog stron internetowych Sznurkownia

INFORMACJA DOTYCZĄCA POLITYKI PLIKÓW COOKIES, NOWA POLITYKA PRYWATNOŚCI: Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie (e-pasja.com.pl), dostosowania go do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego (e-pasja.com.pl), bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies.